Bowyard Metodu İle İngilizce

BOWYARD METODU Ana dili İngilizce olan çocukların, İngilizceyi edinme şeklini taklit eden bir metottur. Bu metot ile öğrenci aslında ağır bir dil bilgisi dersi almış olur ancak bunu hiç fark etmeden, kolaylıkla ilerleyerek akıcı,Türkçe kokmayan bir İngilizce konuşur. “Kulak Kodlama” oturumları ile dinleme ve anlama becerilerini de geliştiren Bowyard Metodu, müşterilerimizi “Mr&Mrs. Brown” ,“This is a pencil” “-ing”  ve “the” travmasından kurtarıp çok akıcı ve Türkçe kokmayan bir İngilizceye kavuşturur. Yoğun tempolarına rağmen, Bowyard Metodundan faydalananlar arasında bazı bakanlar, milletvekilleri, diplomatlar, rektörler, akademisyenler ve tıp doktorları da bulunmaktadır.

Bowyard ‘dan Bowyard Metodu ve hemen arkasından IELTS / TOEFL eğitimi alan müşterilerimizden bazıları, şu an Harvard Universitesi (Tıp), LSE( London School of Economics) ve Sussex Universitesi (Hukuk) gibi önde gelen üniversitelerinde eğitimlerine ve akademik çalışmalarına devam etmektedirler.

“ VOGUE moda için ne ise BOWYARD Akıcı İngilizce için  o! Ve Bekir Sert de ANNA WINTOUR !". 

M. Önal , (IED Milano, Italya)
“Sayın Bekir Sert’ten İngilizcenin ana dil gibi öğrenilebileceğini öğrendim. BOWYARD standart dışı. Kişinin kendisine yapması gereken en büyük yatırımlardan biri.
Prof.Dr. İlhami Yüksel, Gastroenterology
© Copyright 2017 Bowyard Language Solutions. Tüm Hakları Saklıdır..